5 045/5+2 091

6 036/6-975

3663/9+7144

8068/4-1083

+2
Ответы (1)
  1. 28 июня, 01:13
    0
    5045/5+2091=1009+2091=3100

    6036/6-975 = 1006-975=31

    3663/9+7144=407+7144=7551

    8068/4-1083=2017-1083=934