Вычисли 900:9+1 9000:9*1 90000:9:1

+5
Ответы (1)
  1. 6 июня, 01:33
    0
    1.

    900:9+1=900:9=100+1=101

    2.

    9000:9*1=9000:9=1000*1=1000

    3.

    90000:9:1=90000:9=10000:1=10000