627 : 3 * 9 + 243 916 + 723 570

+3
Ответы (1)
  1. 11 мая, 16:37
    0
    1) 627 / 3 = 209

    2) 209 * 9 = 1881

    3) 1881 + 243 916 = 245 797

    4) 245 797 + 723 570 = 969 367