9094+0:523920-72072:36=

+1
Ответы (2)
  1. 5 июня, 12:42
    0
    1) 0:523929=0

    2) 72072:36=2002

    3) 9094+0=9094

    4) 9094-2002=7092
  2. 5 июня, 14:28
    0
    0:523920=0

    9094+0=9094

    72072:36=2002

    9094-2002=7092