1) (y-4) (y+5) 2) (3a-2b) (5a-b)

+5
Ответы (1)
  1. 22 августа, 06:37
    0
    Раскроем скобки:

    (у-4) (у+5) = у^2+у-20

    (3 а-2 в) (5 а-в) = 15 а^2-3 ав-10 ав+2 в^2=

    15 а^2-13 ав+2 в^2