Цына товару пдвищилась з 140 грн до 161 грн На скыльки выдсоткыв пыдвищиласи цына товару

+4
Ответы (1)
  1. 9 мая, 18:58
    0
    140 гр - 100%

    161 гр - х%. х=161*100:140=805/7=115%

    115% - 100% = 15% - на столько повысилась цена товара