9271+93360:18672•67•86:335-8056=

+4
Ответы (1)
  1. 23 августа, 15:54
    0
    1) 93360/18672=5

    2) 5*67=335

    3) 335*86=28810

    4) 28810/335=86

    5) 9271+86=9357

    6) 9357-8056=1301