Виконай додавання 5/12+7/8

+4
Ответы (2)
  1. 17 декабря, 01:50
    0
    5/12+7/8=10+21/24=31/24=1 7/24
  2. 17 декабря, 02:21
    0
    5/12+7/8=10/24+21/24=31/24=1 7/24