Кабыргалары2 см3 мм жане 1 см7 мм тик тортбурыш сал периметрин тап

+3
Ответы (1)
  1. 15 июня, 00:15
    0
    P = (a+b) * 2

    p = (2+3) * 2

    p=10cm

    p = (1+7) * 2

    p=16cm