60 - (13+22) : 5-6*4+25=

Калай шыгады?

+1
Ответы (2)
  1. 22 марта, 02:32
    0
    60 - (13+22) : 5-6*4+25=54
  2. 22 марта, 04:00
    0
    60-35:5-24+25=60-7-24+25=29+25=54