1) 2 1/3*1 1/5 2) 2 7/9*3 3/5

+1
Ответы (1)
  1. 9 апреля, 13:01
    0
    1) 6/3*11/5=66/15=4 6/15

    2) 25/9*19/5=5/9*19=95/9=10 5/9