461,7890+69,21 - (90+3,7*3) + 800,094

+1
Ответы (1)
  1. 15 октября, 13:13
    0
    3,7*3 = 11,1

    90+11,1 = 101,1

    461,7890 + 69,21 = 530,999

    530,999 - 101,1 = 429,899

    429,899 + 800,094 = 1229,993