20 нын аркайсысы 5 ке болинетин косвлгыштын косындысын жазып корсет

+3
Ответы (1)
  1. 11 февраля, 00:31
    0
    20 = 5+5+5+5 = 5:5+5:5+5:5+5:5=

    1+1+1+1=4