72 санын аркайсысы 4 ке болинетин еки косылгыштын косындысы туринде жаз

+3
Ответы (1)
  1. 14 февраля, 09:37
    0
    44+28=72

    32+40=72

    36+36=72

    12+60=72

    16+56=72

    24+48=72

    4+68=72

    8+64=72

    20+52=72