51: (-17) ; (-117) : 39; (-121) : (-11) ; 11: (48-59) ; - (61-46) : 3; - (66-31) : (-7).

+2
Ответы (2)
  1. 31 января, 15:21
    0
    1) - 3

    2) - 3

    3) 11

    4) - 1

    5) - 5

    6) 5
  2. 31 января, 16:35
    0
    51: (-17) = - 3

    (-117) : 39=-3

    (-121) : (-11) = 11

    11: (48-59) = - 1

    (61-46) : 3=5

    - (66-31) : (-7) = 5