Обчислить диаметр кола площа якого доривнюе 1600 п2

+1
Ответы (1)
  1. 18 февраля, 17:40
    0
    Оскильки площа кола S=пd²/4, то d²=4S/п = (4*1600 п) / п=6400, тобто d=80 (м).

    Видповидь: d=80 метрив.