341*278 50084:38 12096:56 4700*23 16533:33 504*205

+5
Ответы (1)
  1. 4 октября, 07:15
    0
    1) 341*278=94798

    2) 50084:38=1318

    3) 12096:56=216

    4) 4700*23=108100

    5) 16533:33=501

    6) 504*205=103320