K+427≈15756/26

93*z≈43617/7

(32-m) * 6-39≈45

b/8≈27213+35857

+1
Ответы (1)
  1. 21 февраля, 02:59
    0
    K+427≈15756/26

    K+427≈606

    K=179

    93*z≈43617/7

    93*z≈6231

    z=6231:93

    z=67

    (32-m) * 6-39≈45

    (32-m) * 6≈45+39

    (32-m) * 6≈84

    32-m≈84:6

    32-m=14

    m=32-14

    m=18

    b/8≈27213+35857

    b/8≈63070

    b=63070 ·8

    b=504560