69993:99:7 * (4739+398-4797) : 85=

+4
Ответы (1)
  1. 11 мая, 13:11
    -2
    4739+398=5137

    5137-4797=340

    69993:99=707

    707:7=101

    101*340=34340

    34340:85=404