А) жондеу жумыстары ушин 9 метр ден 18 орама 11 метрден 8 орма тускагаз сатып алынды барочны канша? Б) болменин узындыгы 5 м ени 3 м ас уйдин узындыгы 3 м ени 2 м осы 2 больменин едени канша метр квадрат ленолюм сатып алу керек?

+2
Ответы (1)
  1. 21 июня, 09:49
    0
    А)

    1) 9*18=162 м

    2) 11*8=88 м

    3) 88+16=104 м

    б)

    1) 5*3=15

    2) 3*2=6

    3) 6+15=21