Есепти шыгару:

Салыкшылар мектептеги жондеу жумыстары ушин 16 кг ак сыр акелген еди. Олар алдымен 5 кг, сонан сон тагы сонша килограмм сыр жумсады. Неше кг сыр калды?

+3
Ответы (1)
  1. 31 декабря, 03:59
    0
    (5+5) + х=16 10+х=16 Х=16-10 Х=6