Помогите 3,12/1,3; 3,105/0,27; 63/1,8; 0,5115/0,15

+5
Ответы (1)
  1. 24 июня, 23:56
    0
    3,12/1,3=2,4

    3,105/0,27=11,5

    63/1,8=35

    0,115/0,15=3,41