Ж

87 - 2,57

1,3 - 1,29

7,17 + 0

79,71 - 74,2

14,7 + 58,9

74,2 + 5,8

9,39 - 8,39

13,6 - 6,7

58,17 - 14,7

12 - 9,9

2,74 + 6,62

14,14 - 6,5

2,14 - 2,14

81,2 + 46,4

48,91 + 7,9

48,5 - 15,61

39,3 - 37

47,9 + 2,1

8,2 + 93,62

16,72 - 9,72

26,6 - 0

83,47 - 83,4

38 - 2,2

9,7 + 72,14

51,4 + 6,77

35,9 + 5,71

16,8 - 6,8

15,1 + 29,7

44,9 - 44,84

5,42 + 45

6 - 5,4

0,16 + 23,7

9,36 - 4,36

72,86 - 7,36

9,39 + 4,38

34,51 - 30,8

6,8 + 9,87

52,9 - 32,9

9,8 + 0

11,65 - 8

16,2 - 6,2

3,43 + 99

43,8 - 0

98 - 2,4

4,79 + 8,6

+4
Ответы (1)
  1. 10 июля, 08:07
    0
    87 - 2,57=84.43

    1,3 - 1,29=0.01

    7,17 + 0=7.17

    79,71 - 74,2=5.51

    14,7 + 58,9=73.6

    74,2 + 5,8=80

    9,39 - 8,39=1

    13,6 - 6,7=6.9

    58,17 - 14,7=43.47

    12 - 9,9=2.1

    2,74 + 6,62=9.36

    14,14 - 6,5=7.64

    2,14 - 2,14=0

    81,2 + 46,4=127.6

    48,91 + 7,9=56.81

    48,5 - 15,61=32.89

    39,3 - 37=2.3

    47,9 + 2,1=50

    8,2 + 93,62=101.82

    16,72 - 9,72=7

    26,6 - 0=26.6

    83,47 - 83,4=0.07

    38 - 2,2=35.8

    9,7 + 72,14=81.84

    51,4 + 6,77=58.17

    35,9 + 5,71=41.61

    16,8 - 6,8=10

    15,1 + 29,7=44.8

    44,9 - 44,84=0.06

    5,42 + 45=50.42

    6 - 5,4=0.6

    0,16 + 23,7=23.86

    9,36 - 4,36=5

    72,86 - 7,36=65.5

    9,39 + 4,38=13.77

    34,51 - 30,8=3.71

    6,8 + 9,87=16.67

    52,9 - 32,9=20

    9,8 + 0=9.8

    11,65 - 8=3.65

    16,2 - 6,2=10

    3,43 + 99=102.43

    43,8 - 0=43.8

    98 - 2,4=95.6

    4,79 + 8,6=13.39