48096: (364-268) + 31500*24:18=

+1
Ответы (2)
  1. 3 января, 00:01
    0
    1) 364-268=96

    2) 48096:96=501

    3) 31500*24=756000

    4) 756000:18=42000

    5) 501+42000=42501
  2. 3 января, 02:55
    0
    48096: (364-268) + 31500*24:18=42501