2 (2 х-у) - (5 х-2 у) =

помогите решить

+4
Ответы (1)
  1. 18 ноября, 07:35
    0
    2 (2x-y) - (5x - 2y) = 4x - 2y - 5x + 2y = 4x - 5x = - x