648+275 981-547 854-799 273+328 69+273 197+406 124*6 912:3

+1
Ответы (1)
  1. 6 апреля, 22:14
    0
    648+275=923

    981-547=434

    854-799=55

    273+328=601

    69+273=342

    197+409=606

    124*6=744

    912:3=304