Y=sqrt (1-cos2x/2) - sinx

+2
Ответы (1)
  1. 29 июля, 22:21
    0
    Y = √1-cos2x/2 - sinx = √1 - (1-2cos²x/2) - sinx = √1-1+2cos²x/2 - sinx = √cos²x - sinx = cosx-sinx