2 2/3 + 1 1/3 * (0,75-0,5 : 1 1/3)

+1
Ответы (1)
  1. 14 августа, 05:07
    0
    22/3+11/3 * (0,75-0,5/11/3) = 7,3+3,6*0,74=9,964