2 1/6: (8 3/4 - 5 1/2)

+3
Ответы (1)
  1. 3 июля, 23:42
    0
    1) 8 3/4-5 1/2=3 (3-2) / 4=3 1/4=13/4; 2 1/6=13/6;

    2) 13/6:13/4=4/6=2/3