4.6*0.1 = 436*0.001 = 6.58*0.1=

35.1*0.01 = 729*0.0001 = 6.58*0.001

+2
Ответы (1)
  1. 8 мая, 22:47
    0
    4,6·0,1=0,46

    436·0,001=0,436

    6,58·0,1=0,658

    35,1·0,01=0,351

    729·0,0001=0,0729

    6,58·0,001=0,00658