12+3*2. 20-9:3.5*4-10. 3*5+15.

+5
Ответы (1)
  1. 14 июня, 07:27
    0
    12+3*2=12+6=18

    20-9:3=20-3=17

    5*4-10=20-10=10

    3*5+15=15+15=30