А+8

а-8

а-14

13,10,9,11,20

+2
Ответы (1)
  1. 26 февраля, 12:53
    0
    13+8=21

    10+8=18

    9+8=17

    11+8=9

    20+8=28

    13-8=5

    10-8=2

    9-8=1

    11-8=3

    20-8=12

    13-14=-1

    10-14=-4

    9-14=-5

    11-14=-3

    20-14=6