5+5*30+56 + (10:5*100) =

+4
Ответы (2)
  1. 10 мая, 23:48
    0
    5+5*30+56 + (10:5*100) = 411

    1) 10:5=2

    2) 2*100=200

    3) 5*30 = 150

    4) 150+5 = 155

    5) 155+56 = 211

    6) 211 + 200 = 411
  2. 11 мая, 00:07
    0
    5+5*30+56 + (10:5*100) = 411

    1) 10:5*100=200

    2) 5*30=150

    3) 5+150=155

    4) 155+56=211

    5) 211+200=411

    Ответ: 411