6600: (300-15• 9) + 165

+5
Ответы (2)
  1. 15 мая, 08:39
    0
    6600:165+165 = 40+165=205
  2. 15 мая, 10:26
    0
    1) 15*9=135

    2) 300-135=165

    3) 6600:165=40

    4) 40+165=205

    6600: (300-15*9) + 165=205