5, 25*2+6, 31*3+2*0, 75+3*0, 69=

+3
Ответы (1)
  1. 14 сентября, 18:37
    0
    5, 25*2+6, 31*3+2*0, 75+3*0, 69=33

    1) 5,25*2=10,5

    2) 6,31*3=18,93

    3) 2*0,75=1,5

    4) 3*0,69=2,07

    5) 10,5+18,93=29,43

    6) 29,43+1,5=30,93

    7) 30,93+2,07=33