7• (20-4•4) + (40-480:30) : (8:8+25:5) - 6•0=

+1
Ответы (1)
  1. 24 сентября, 21:35
    0
    7• (20-4•4) + (40-480:30) : (8:8+25:5) - 6•0=34

    1) 4•4=16

    2) 20-16=4

    3) 480:30=16

    4) 40-16=24

    5) 8:8=1

    6) 25:5=5

    7) 1+5=6

    8) 7•4=28

    9) 24:6=4

    10) 6•0=0

    11) 28+6=34

    12) 34-0=34