5/18 - 5/12 - 4,3-5 - 9,5

+5
Ответы (1)
  1. 14 января, 13:00
    0
    5 / 18 + 5/12 - 4.3 - 5 - 9.5 = 10/36 + 15/36 - 9.3-9.5 = 25/36 - 18.8 = 25/36 - 18_4/5 = - 18_144/180 + 125/180 = - 18_19/180