48*5/17+48*12/17; 55*7/11-55*6/11; 11/13*11/15+11/13*2/15:

+4
Ответы (1)
  1. 24 мая, 05:18
    0
    48 * (5/17+12/17) = 48*1=48

    55 * (7/11-6/11) = 55*1/11=5

    11/13 * (11/15+2/15) = 11/13*13/15=11/15=0,7333

    8