20+56+26+8903-3999-678

+4
Ответы (1)
  1. 3 января, 08:41
    0
    1) 20+56=76

    2) 76+26=102

    3) 102+8.903=9.005

    4) 9.005-3.999=5.006

    5) 5.006-678=4.328

    20+56+26+8.903-3.999-678=4.328