95 + (180+140) : 4*5=

(300-194) - (236-158) : 2

+4
Ответы (1)
  1. 20 июня, 23:32
    0
    180+140=220 220:4=55 95+55=150 150*5=750; 300_194=106 236-158=78 78:2=39 106+39=145