12*23*56*45 - (67-67) + 99=

+1
Ответы (1)
  1. 27 сентября, 08:17
    0
    1) 67-67=0

    2) 12*23=276

    3) 276*56=15456

    4) 15456*45=695520

    5) 695520-0 = 695520

    6) 695520+99=695619