5,23 x 1,6 1,26 x 30 0,125 x 0,16

+5
Ответы (1)
  1. 21 января, 09:03
    0
    1) 5.23*1.6=8.368

    2) 1.26*30=37.8

    3) 0.125*0.16=0.02