Сравни. а⬜️а+с. B⬜️b-5. 4⬜️4-d. A+b⬜️b+a. R+26⬜️62+R. 54+n⬜️54-n. 38-b⬜️68-b. C-19⬜️c-90. A-0⬜️a+0

+2
Ответы (1)
  1. 26 ноября, 18:47
    0
    A < a+c

    b > b-5

    4 > 4-d

    a+b = b+a

    r+26 = 26+r

    54+n > 54-n

    38-b < 68-b

    c-19 > c-9

    a-0 = a+0