396416 - (200000-13096) + 687170

+5
Ответы (1)
  1. 13 мая, 20:43
    0
    396416 - (200000-13096) + 687170=

    =896682

    1) 200000 - 13096 = 186904

    2) 396416 - 186904 = 209512

    3) 209512 + 687170 = 896682