3169 + (*-3183) = 514•316

+1
Ответы (1)
  1. 4 октября, 12:14
    0
    3169 + (x-3183) = 514*316

    3169 + (x-3183) = 162424

    x-3183=162424-3169

    x-3183=159255

    x=159255+3183

    x=162438