Система

х-у=2

2 х+3 у=19

+2
Ответы (1)
  1. 18 марта, 16:20
    0
    X=2+y

    2 * (2+y) + 3y=19

    x=2+y

    4+2y+3y=19

    x=2+y

    5y=19-4

    x=2+y

    y=15:5=3