47+21*3-29; 900-105*3+42

+3
Ответы (1)
  1. 19 мая, 12:33
    0
    1. 21*3=63, 47+63=110,110-29=81 ответ 81

    2. 105*3=315, 900-315=585, 585+42=627 ответ 627