4 sinx-√2cosx=0

Ребят помогите

+1
Ответы (1)
  1. 25 февраля, 08:50
    0
    4 sinx-√2cosx=0, 4sinx = √2cosx, sinx/cosx=4/√2, tgx=2·2/√2=2·√2·√2/√2

    tgx=2√2, x=arctg (2√2) + πn, n∈Z.