Сократь дроби 20 25 36 72 105 30

+3
Ответы (1)
  1. 26 июля, 07:14
    0
    20/25=4/5

    36/72=6/9=2/3

    105/30=35/10=31/2

    или же 20 на 4, 25 на 5, 36 на 6 и 2,72 на 9 и 3,105 на 35 и 31, 30 на 10 и 2