5 * 2 1/5,3 3/5*1 1/9, 4 2/7*2,2 14/15*6 6/11, 2 2/25*1 9/16,13/43*8 7/26.

+2
Ответы (1)
  1. 20 сентября, 16:32
    0
    5 * 2 1/5 = 11

    3 3/5*1 1/9 = 4

    4 2/7*2 = 8 4/7

    2 14/15*6 6/11 = 19 1/5

    2 2/25*1 9/16 = 3 1/4

    13/43*8 7/26 = 2 1/2